Vlčata vyhrála závod Prahou plnou strašidel 2017

25straidla2017042V sobotu 14. ledna 2017 se uskutečnil XXXIII. ročník orientačního závodu Prahou plnou strašidel. Tento závod je určen jak pro skautské tříčlenné hlídky, tak i pro veřejnost. Vlčata, světlušky, skauti, skautky i dospělí soutěží v několika kategoriích podle ročníku narození.

V kategorii A – nejmladší, se závodu zúčatnilo celkem 48 hlídek vlčat a světlušek. Z tohoto počtu bylo 5 hlídek našich vlčat, a jedna z nich celou kategorii s 26 získanými body vyhrála. Na prvním místě se umístila Modrá – Sindibádi, ve složení Sindi, Vrzal a Ondřej. Blahopřejeme!

Zbývající hlídky se umístily na taktéž vynikajícím 6., 15., 16. a 24. místě.

V kategorii B nastoupily 2 hlídky světlušek a 2 hlídky skautek. V celkové konkurenci 76 hlídek předvedly také výborný výkon a obsadily 15., 17., 19. a 44. místo.

V kategorii C – starších skautů a skautek nastoupily za naše středisko tři hlídky skautů a 1 hlídka skautek. V konkurenci 46 hlídek se opět nenechaly zastrašit a svým umem luštit v rychlosti šifry, orientovat se v mapě a rychlými přesuny po městě si vydobyly nádherné 9., 23., 28. a 38. místo.

 

Všem zúčastněným gratulujeme k předvedenému výkonu a přejeme spoustu stěstí a úspěchů i v budoucích ročnících.

 

Pár fotek ze závodu: http://vlcata106.rajce.idnes.cz/PRAZSKA_STRASIDLA_14.1.2017/

Kompletní výsledky jsou k dispozici na stránkách závodu: http://www.strasidla.net/

 

Výsledky kategorie veřejnosti zatím nejsou k dispozici.

 

Komentáře jsou zakázány.