Vlčata a světlušky zpívaly seniorům

17. listopadu dopoledne se světlušky a vlčata společně vypravili do Domova pro seniory Slunečnice, aby tam místním obyvatelům zpříjemnili státní svátek besídkovým programem. Kromě zpívání našich nejhranějších písniček bylo na pořadu dne malé divadlo: holky secvičily pohádku o třech prasátkách a kluci o chytrém Budulínkovi. Odpoledne jsme se vydali do centra Prahy, mimo jiné na Pražský hrad; světlušky přitom pátraly po městských strašidlech a vlčata hrála orientační hru v uličkách Starého Města. Ke slovu se dostalo i vzpomínání na převratové události z listopadu 1989, které jsme si připomněli zapálením několika svíček na Národní třídě. Fotky vlčat i světlušek už si můžete prohlédnout v galerii. Za hezké snímky z vystoupení děkujeme paní Pavlíkové (mamince Míny), Lucce Bulkové a za video z besídky Princezně a Admirálovi.

Komentáře jsou zakázány.