Světlušky první na strašidlech

Diplom světlušek - Prahou plnou strašidel 2013

V sobotu 12. ledna 2013 se naše vlčata a světlušky tradičně vypravili na závod Prahou plnou strašidel, který letos vstoupil už do 29. ročníku. Celé orientační a šifrovací odpoledne probíhá na Starém Městě a Malé Straně, kde se děti (ale i dospělí) potýkají s luštěním šifer a hledáním převlečených strašidel, u kterých sbírají soutěžní body. Kromě toho, že si na závodě vyzkoušíme orientaci ve staropražských uličkách, to pro nás je i příležitost setkat se s jinými dětmi z dalších dětských oddílů – závodu se každoročně účastní několik stovek pražských i mimopražských skautů i neskautů.

Největší úspěch v našich řadách zaznamenala soutěžní hlídka světlušek ve složení Vanilka, Ziko a Filly, které doběhly v kategorii A (děti narozené do roku 2002) na skvělém 1. místě – blahopřejeme! Z vlčat se nejlépe umístili Kasička, Klíště a Pavel, ti ve stejné věkové kategorii skončili třináctí. Kromě soutěžících dětí se k nám letos přidali v rámci závodu pro veřejnost i někteří rodiče. Úplné výsledky včetně kategorie „veřejnost“, kde se můžete mezi všemi zúčastněnými také najít, visí na webu závodu. Fotky z akce pořídil Neználek.

 

Komentáře jsou zakázány.