Střediskový sraz Mladá Boleslav

IMG_0650Je tomu rok, co se naposledy naše oddíly setkaly společně na jedné akci – na srazu v Červeném Hrádku. Letošní sraz byl oproti tomu loňskému pouze jednodenní a uskutečnil se v sobotu 19. března 2016  na skautské základně v Mladé Boleslavi.

O přípravu programu celého dne včetně velké hry se postarali skauti a patří jim za to velká pochvala.

Celý den proběhl podle připraveného scénáře, stručné shrnutého – příjezd (krom světlušek a skautek, které zde trávily celý víkend) – slavnostní nástup – rozdělení do namíchaných týmů – pásmo teambuildingu (teamové soutěže, seznamovačky v týmu, hromadné soutěže) – oběd (oheň) – velká hra po okolí – vyhlášení vítězů, slavnostní zakončení – odjezd domů. Do programu se zapojili nejen všichni účastníci, ale také všichni vedoucí, zvláště ve velké hře.

 

Jak celý sraz proběhl, nejlépe dokumentuje krátký film od Cyrana :)

YouTube Preview Image

 

Závěrem ještě pár fotek:

 

Celá fotogalerie ze srazu — zde —

 

Komentáře jsou zakázány.