Mravencům se blíží termín další výpravy

Výprava 15. 12.

Výprava se uskuteční 15. 12. v čase zhruba od 11 do 15 hodin. Sraz bude v 11 hodin a čas návratu bude opět upřesněn na místě srazu podle aktuálního počasí. S sebou určitě velmi teplé oblečení (čepice, rukavice, punčochy, teplé boty! atd.), šátek na hry, svačinu a pití. Na výpravě ozdobíme stromeček pro zvířátka, takže s sebou i pochoutky pro zvířátka – mrkvičku, jablíčka, semínka apod.

 

Vánoční besídka 17. 12.

Na poslední schůzce před Vánoci si uděláme malou vánoční besídku. Ozdobíme stromeček vlastnoručně vyrobenými ozdobami, zahrajeme si vánoční hry, seznámíme se s některými vánočními zvyky, posvačíme čaj a cukroví, zazpíváme si vánoční koledy a pro dotvoření vánoční atmosféry si mezi sebou rozdáme dárky.

Komentáře jsou zakázány.