Mravenci mají za sebou první výpravu

V sobotu 17. 11. 2012 vyrazili Mravenci na svoji první výpravu, jejímž cílem byl blízký Ďáblický háj. Nejprve jsme splnili několik úkolů na cestě za pokladem, který jsme ovšem nakonec našli a pěkně si na něm smlsli! Poté jsme si prostě hráli v přírodě – plížili jsme se k náčelníkovi, hledali podle zvuku schovanou vedoucí, soutěžili ve skoku do dálky a některé další. Na zpáteční cestě jsme hráli schovávanou Na desetníka, ta měla veliký úspěch. Již za tmy jsme sešli zpátky na autobus a vyrazili zpátky k rodičům.

Na výpravu dorazili všichni kromě nemocného Patrika, takže velká pochvala. Na výpravě jsme také získali nové přezdívky. Kromě Dády, který si přezdívku Očko vysloužil už na schůzce 15. 10., nově přibyly tyto přezdívky: Hříbek (Filip), Pexík (Tadeáš), Esík (Luka), Apač (David). Moc nás vedoucí mrzelo, že jsme zapomněli vzít s sebou fotoaparát, takže bohužel nemůžeme nabídnout žádné dokumentační snímky, ale snad to napravíme příště. Příští výprava nás čeká 15. 12. a bude tak trochu vánoční. Všichni už se na ni moc těšíme!

Komentáře jsou zakázány.