Intercamp 2016 Josefov

IMG_133421 skautů a skautek z našeho střediska se společně se svými vedoucími zúčastnili největší letošní skautské akce u nás – čtyřdenního mezinárodního setkání skautů a skautek INTERCAMP 2016, konaného v pevnosti Josefov, nedaleko od Jaroměře, v termínu 13.-16.5.2016

Intercamp se koná každý rok, v pořádání se střídají jednotlivé země a pravidelně se akce účastní kolem 2500 skautů a skautek z Evropy, USA a Kanady. Do České republiky se tato akce vrátila znovu po 10ti letech.

Na akci jsme vyrazili s jednodenním předstihem, abychom měli ještě více času na nové zážitky a lepší stmelení kolektivu před vypuknutím samotného Intercampu. Zavítali jsme na základnu do České Skalice, hráli spoustu her, nočním pochodem poznávali Babiččino údolí, koupali se v Úpě a seznamovali se s tím, co nás v následujících dnech čeká.

Program v Josefově, po rozvinutí našeho tábora, již byl plně v režiji přípravného a realizačního týmu Intercampu. Večerní koncerty, slavnostní zahájení, aktivity a hry v mezinárodních týmech, hike, rukodělky a mnoho dalšího. To vše bylo pro účastníky připraveno. My už k tomu jen přidali spaní, vaření, seznamování, vyměňování šátků, nášivek a dalšího skautského vybavení a spoustu zábavy.

Výsledkem je jeden velký balík zážitků z mezinárodní akce, spoustu dovezených suvenýrů, obrovská únava a 4 super dny strávené výbornou akcí.

fotogalerie z akce — zde —

IMG_1455

naše středisková výprava

 

4 dny dobrodružství | Intercamp 2016

YouTube Preview Image

Komentáře jsou zakázány.