Den otevřených dveří 2013

Vážení rodiče, milí přátelé a příznivci skautingu,

po roce vás opět všechny zveme na Den otevřených dveří – tentokrát v sobotu 31. srpna 2013 od 14.00 do 18.00 do naší klubovny v Čihákově ulici 1791/20 na Praze 9 (nízký domek se skautskou lilií na rohu ulic Čihákova a Kovářská). Můžete se těšit na veselé hry a hříčky, rukodělky, výstavku kronik a fotek nebo promítání videí z naší činnosti. Přijďte k nám spolu se svými dětmi od 5 do 99 let strávit rodinné odpoledne a nahlédnout pod pokličku oddílové kuchyně. Vstup zdarma!

Rádi uvidíme i všechny bývalé vedoucí a členy s rodiči – přijďte si zavzpomínat, popovídat se současnými vedoucími nebo si prohlédnout historické i aktuální fotky a videa. Můžete přivést i svoje známé s jejich dětmi – do našich oddílů přijímáme kluky a holky od 5 let. Pokud se vám páteční termín nehodí, přijďte rovnou na zahajovací schůzku nového skautského roku v pondělí 2. září od 16.30 do 18.30.

Těšíme se na viděnou!

Den otevřených dveří 2013


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*