Den otevřených dveří 2012

Vážení rodiče, milí přátelé a příznivci skautingu,

přijďte se k nám podívat na den otevřených dveří v pátek 31. srpna 2012 mezi 14.00 a 18.00 do klubovny v Čihákově ulici 1791/20 na Praze 9 (nízký domek se skautskou lilií na rohu ulic Čihákova a Kovářská). Můžete se těšit na veselé hry a hříčky, rukodělky, výstavku kronik a fotek nebo promítání videí z naší činnosti. Přijďte k nám spolu se svými dětmi od 5 do 99 let strávit rodinné odpoledne a nahlédnout pod pokličku oddílové kuchyně. Vstup zdarma!

Rádi uvidíme i všechny bývalé vedoucí a členy s rodiči – přijďte si zavzpomínat, popovídat se současnými vedoucími nebo si prohlédnout historické i aktuální fotky a videa. Můžete přivést i svoje známé s jejich dětmi – do našich oddílů přijímáme kluky a holky od 5 let (do družiny předškoláků a prvňáků), ale samozřejmě i starší. Pokud se vám páteční termín nehodí, dorazte rovnou na zahajovací schůzku nového skautského roku v pondělí 3. září od 16.00 do 18.00.

Těšíme se na viděnou!

den_otevrenych_dveri_20122

Komentáře jsou zakázány.