Byli jsme na 30. ročníku Strašidel

V sobotu 11. ledna 2014 se světlušky, vlčata i skauti vypravili na tradiční závod Prahou plnou strašidel, který se letos konal už po třicáté. Kromě hlídek, které po Starém Město a Malé Straně závodily v hledání těch správných ulic (zašifrovaných) se strašidly, se někteří z starších skautů ujali role samotných strašidel. Poradit si s šiframi a odevzdat strašidlům správné důkazní lístky bylo tentokrát náročnější než dříve. Ve starší kategorii B od nás mezi rovnou stovkou hlídek dopadli nejlépe skauti Míša, Mini a Pišišvor (10. místo, 16 b.), které následovaly skautky Vanilka, Človíček a Borůvka (15. místo, 13 b.) a z vlčat Kasička s Indim a Klíštětem (39. místo, 8 b.). Ostatní závodící se pohybovali v mladší kategorii A: mezi 66 hlídkami se umístili z vlčat Zoubek, Ford a Esík (19. místo, 7 b.), Šátek, Marek a Sindibád (26. místo, 5 b.), Lovec, Kulich a nováček Nicolas (40. místo, 2 b.) a od světlušek Filly, Ziko a Křeček (50. místo, 1 b.); Sekaná, Rys a Vašek měli smůlu, když se jim podařilo ztratit důkazní lístky. Kompletní výsledky si můžete prohlédnout tady.

Komentáře jsou zakázány.