Burza ztrát a nálezů

Milí rodiče, těžko se tomu bránit – vlčata jsou zkrátka kluci plní bujaré energie, která se vyznačuje tím, že člověk nehledí napravo nalevo, nezdržuje se maličkostmi a vždycky někde něco zapomene, ztratí, vytrousí, omylem někomu vymění nebo sebere (nejčastěji nepodepsanou čepici, tričko či ponožky). V rámci předvánočního úklidu tu proto najdete fotky různých kusů oblečení, které se nám hromadí v klubovně, jako by ničí nebyly (některé už tam leží dlouho a dlouho). Chceme s nimi ještě do konce roku udělat krátký proces: pokud něco z toho poznáváte jako vlastní, neváhejte se nejpozději o vánoční víkendovce přihlásit, abychom vám to vydali. Pokud by vám naopak přebývaly doma ještě nějaké nálezy z minulých akcí, určitě je přineste už v pondělí na schůzku, ať je včas udáme. Věci, ke kterým se nepřihlásí žádný majitel, poputují k těm, kteří o ně projeví největší zájem, v krajním případě pak do oddílového fondu. Takové konce mají příběhy, které začínají nepodepsaným vybavením… :-)

 

Komentáře jsou zakázány.